Remonty po znajomości

remonty
18 marca, 2016

Remonty po znajomości

Mój mąż pracuje w firmie budowlanej jako murarz. Jego szef jest z niego bardzo zadowolony, ja też uważam, ze jest w tym bardzo dobry. Jednak nigdy dobrze sobie nie radził w wykończeniem wnętrz.

Profesjonalne tanie remonty

remonty

Murowanie to jedno, ale precyzyjne malowanie, żeby wszędzie nie zostały ślady farby to co innego. Nawet nasz dom kończyła inna ekipa budowlana, choć mąż sam pomagał na budowie, razem ze swoimi znajomymi. Tak czy inaczej, remonty nie są dla niego. Zatem kiedy zdecydowaliśmy się, że nasz dom w Kielcach wymaga remontu to wiedzieliśmy, że sami nie damy sobie rady. To nie znaczy, ze nie mogliśmy tego załatwić po znajomości.
Mąż ma wielu kolegów, którzy świetnie radzą sobie z wykończeniówką. Zatem zwróciliśmy się do nich o pomoc. Sami załatwimy wszystkie materiały, a oni mają zająć się tylko robocizną. Dwóch kolegów bez problemu się zgodziło. Pewnie jeden by sobie dał z tym radę, ale we dwóch pójdzie zdecydowanie szybciej, a my nie będziemy musieli szukać tymczasowego lokum. To było bardzo korzystne rozwiązanie. Poza tym, nie lubię zapachu farby, więc miałam nadzieję, że malowanie i wietrzenie po nim pójdzie bardzo sprawnie, żeby dało się oddychać w naszym domu. Do tego dochodziła jeszcze glazura w kuchni. Kupiliśmy przy budowie domu tanie płytki ceramiczne, bo na lepsze nie było nas stać, przez co już po kilku latach całe się pościerały.

Maciej, czyli kolega męża, zna się na tym najlepiej, więc szybko to załatwi, żebyśmy mogli korzystać z kuchni. Tak czy inaczej remont był konieczny. Teraz nasz dom wygląda o wiele lepiej, a my zaoszczędziliśmy sporo pieniędzy dzięki znajomościom.