Naprawiam i montuję bramy wjazdowe i ogrodzenia kute

ogrodzenia kute
29 kwietnia, 2016

Naprawiam i montuję bramy wjazdowe i ogrodzenia kute

Lubię majsterkować i naprawiać różne sprzęty domowe. Zaczynałam od tego, ze naprawiłam pilota do telewizora, stare radio, które nie chciało odtwarzać kaset, czy też stary telewizor. Później zabierałam się za bardziej poważne rzeczy, takie jak lodówka, kuchenka elektryczna, czy też kino domowe.

Ogrodzenia kute są ładne

ogrodzenia kuteSzło mi to coraz lepiej. Zaczęłam więc zabierać się za podwórkowe rzeczy. Postawiłam sama ogrodzenia wokół mojego domu, kiedy ekipa budowlana kończyła balkon to sama zamontowałam tam metalowe balustrady. Byłam bardzo dumna z tego, że nawet ogrodzenia kute udało mi się zamontować i nic się im nie stało. Ostatecznie skończyło się na tym, że zajmuję się zawodowo takimi rzeczami w Warszawie. Przede wszystkim montuje i naprawiam bramy wjazdowe, ale zdarza mi się również pomagać kolegom, przy montowaniu ogrodzeń. Bardzo mi się podoba moja praca, nie mogę narzekać ani na samo zadanie, ani na mojego przełożonego. Ostatnio zabrałam się nawet za bramy garażowe. W końcu to też element obowiązkowy w każdym domu. Kto się dzisiaj buduje i nie stawia sobie garażu? Nawet garaże podwójne się buduje. Ostatnio przydają się często moje umiejętności z dziedziny automatyki i elektroniki, przy naprawianiu bram automatycznych. Chyba była jakaś wadliwa partia towaru bo psują się po kolei wszystkie bramy jednej marki. Widocznie coś im nie poszło na linii produkcyjnej.

Ja jednak umiem szybko i sprawnie usunąć każdą usterkę i zajmuje mi to tylko kilka chwil, bo mam już w tym wprawę. To akurat bardzo dobrze, bo klienci są zwykle niecierpliwi i chcą, żeby wszystko wykonywać jak najszybciej. To pewnie dlatego nadal mam dużo pracy.