Największa firma produkująca tanie meble hotelowe

Tanie meble hotelowe
21 kwietnia, 2016

Największa firma produkująca tanie meble hotelowe

Takiej inwestycji związanej z branżą hotelarską jeszcze w Polsce nie było. Grupa inwestorów zdecydowała, iż największa w całej Europie firma zajmująca się produkcją elementów wyposażenia wnętrz hotelowych, w tym głównie mebli hotelowych, podjęła decyzję, iż swoją inwestycję zrealizują w Polsce.

Tanie meble hotelowe są bardzo popularne

Tanie meble hoteloweJak przyznają osoby pracujące przy projekcie, pod uwagę brane były w sumie cztery państwa Europejskie. Decyzja o tym w którym państwie powstanie przedsiębiorstwo trwała kilka miesięcy. W tym momencie ogłoszono już, że budowa wszystkich potrzebnych budynków rozpocznie się za około dwa miesiące – tyle czasu powinno zająć domknięcie wszystkich spraw prawnych niezbędnych do rozpoczęcia budowy. Budowa, zgodnie z planem ma potrwać około półtora roku, po czym od razu po zakończeniu budowy przedsiębiorstwo rusza z produkcją. W sumie firma zatrudniać ma aż ponad tysiąc osób, co jest bardzo dobrą informacją dla mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego, gdyż to właśnie tam przedsiębiorstwo powstanie. Firma będzie zajmowała się głównie produkcją tanie meble hotelowe ale współpracuje także z innymi firmami zajmującymi się na przykład projektowaniem oraz urządzaniem łazienek hotelowych. Przedstawiciele firmy zapewniają, iż działalność przez nich prowadzona, to usługi na najwyższym poziomie.

Fabryka powstała w Polsce będzie niejako oddziałem Amerykańskiej spółki. Jej meble hotelowe są cenione przez hotelarzy na całym świecie, teraz wszyscy zainteresowani jej meblami nie będą musieli zamawiać ich w Ameryce a wystarczy, że przyjadą do Polski.