Lustra dekoracyjne jako praca

lustra dekoracyjne
8 marca, 2016

Lustra dekoracyjne jako praca

Zawsze interesowałam się nowinkami wnętrzarskimi, lubiłam mieć zawsze pięknie umeblowane i udekorowane mieszkanie. Nie byłam jakąś pedantką, ale lubiłam mieć porządek i ład w domu. Jednak kiedy zaczynałam przemeblowanie swojego miejsca na ziemi to w sieciowych sklepach meblowych nie mogłam niczego dla siebie znaleźć.

Znak rozpoznawczy – lustra dekoracyjne

lustra dekoracyjneBardzo podobały mi się meble shabby chic, jednak ich ceny były bardzo wysokie, a mnie nie było na nie stać. Szukałam więc rożnych zagranicznych sklepów internetowych, w nadziei, ze uda mi się znaleźć coś dla siebie. Co prawda nie znalazłam tam lepszych cen, ale za to znalazłam wiele tutorialów w internecie na temat tego jak samodzielnie wykonać dekoracje do domu w stylu shabby chic. Jakie to było łatwe! Myślałam, ze do tego trzeba mieć specjalistyczny sprzęt i narzędzia, ale okazało się, ze tak nie jest. Sama zaczęłam eksperymentować z różnymi wyrobami. Moim znakiem rozpoznawczym są lustra dekoracyjne w tym stylu. Nikt innych takich nie robi! Postanowiłam dzielić się swoją wiedzą z innymi i sama zaczęłam tworzyć takie tutoriale, żeby osoby, które nie mówią po angielsku też mogły się zapoznać z tym, jak krok po kroku wykonać takie dekoracje. Mój pierwszy filmik jaki wrzuciłam do sieci to były lampy w stylu prowansalskim. Nie sądziłam, że aż tyle osób obejrzy mój filmik i im się spodoba. Komentarze były pozytywne, więc zaczęłam pokazywać jak wykonywać także inne rzeczy, takie jak wspomniane lustra dekoracyjne, pudełeczka ozdobione w stylu decoupage, meble shabby chic, czy też ozdobne wazoniki i misy na owoce.

Teraz mam stałe grono odbiorców, którzy czekają na moje poradniki i często przesyłają mi zdjęcia rzeczy, które sami wykonywali. Można powiedzieć, ze jestem z nich dumna i zadowolona, ze nie tylko mnie oglądają, ale także inspiruje ich to działania.