Jakie są zalety ław rozkładanych?

Ława rozkładana, stół rozkładany
9 kwietnia, 2016

Jakie są zalety ław rozkładanych?

„Rozkładane ławy obecnie królują na rynku meblowym. Co jest w nich takiego, że potrafią przekonać do siebie nawet dotychczas bardzo oddanych fanów stołów w całości.

Zalety ław rozkładanych

Ława rozkładana, stół rozkładanyŁawa rozkładana ma wiele zalet. Niektórzy skarżą się na to, że nie podoba się im design takich mebli. Pewnie nie wszystkim można dogodzić, jednak takie ławostoły mają szeroki zakres funkcji. Dzięki temu, że można ich używać w różnych sytuacjach, są po prostu przydatne. Świetnie nadają się zarówno do wypicia pysznej kawy w towarzystwie przyjaciółki, jak i do zjedzenia niedzielnego obiadu w jadalni. Można je nieraz podwyższać, dzięki czemu wygodnie przy nich usiąść i na sofie, i na krześle. Ławy rozkładane to już nie te meble co kiedyś. Dawniej kojarzyły się z niskimi stolikami, do których trzeba było się nachylać. Można było jedynie coś na nie odstawić, jednak jedzenie przy nich nie należało do wygodnych pomysłów. Dziś stoły rozkładane nowoczesne łączą w sobie funkcje stołu i ławy. Dzięki temu, że można je podwyższać, można zmieniać ich przeznaczenie. Kolejną zaletą jest to, że zmieniają rozmiar poprzez płyty dodatkowe, które wkłada się w ich środek, przez to zyskując dodatkowe miejsce do postawienia jedzenia czy do zaproszenia kolejnej osoby do stołu. Należy też wskazać, że taki mebel jest wyjątkowo solidny. Ponieważ musi być podporą dla dodatkowego ciężaru, po powiększeniu, nogi ma stabilne i wykonane z dobrego materiału.

Uważam, że inwestycja w taki ławostół to bardzo dobry pomysł. Każdy powinien mieć w domu taki mebel. Sprzyja on prowadzeniu konwersacji przy kawie, jak i spotkaniom rodzinnym.”