Ile kosztują parasole ogrodowe?

11 czerwca, 2022

Ile kosztują parasole ogrodowe?

Wraz z biegiem czasu coraz większa liczba osób, decyduje się na zakup parasoli ogrodowych. Tego rodzaju parasole, mogą się okazać znacznym ułatwieniem, podczas spędzania wolnego czasu zarówno w ogrodzie, jak i na balkonie. Oczywiście, należy wiedzieć, że różne rodzaje takich parasoli mogą się wyróżniać zupełnie inną cechą.

Ceny parasoli ogrodowych

W obecnym czasie w sklepach dostępnych jest wiele różnych rodzajów parasoli ogrodowych. Mogą się one różnić zarówno swoją wielkością, jak też i kształtem czaszy, czy też materiałem, z którego zostały wykonane. Spore różnice, jeśli chodzi o tanie parasole duże ogrodowe, mogą wystąpić również w sposobie ich otwierania, oraz w innych cechach konstrukcyjnych. Zdecydowanie najtańsze są ogrodowe, stojące parasole ogrodowe. Ceny takich modeli parasoli ogrodowych mogą się zaczynać już od od 139 zł, od 189 zł. Są one zdecydowanie najtańsze należy jednak zdawać sobie sprawę z tego, że mogą one nie sprawdzić się w każdych warunkach. I tak na przykład, taki rodzaj parasola wymaga dużej wolności wolnego miejsca, więc, przynajmniej w przypadku dużych rozmiarowo modeli, nie sprawdzą się one w przypadku balkonów, czy też małych pod względem powierzchni terenów zielonych. Zdecydowanie droższe, ale z drugiej strony bardziej praktyczne, są parasole ogrodowe łamane, jak też i te wiszące. W ich przypadku ceny wynoszą około 300 zł, ale można i znaleźć takie za 249 złotych. Ten typ parasoli jest zdecydowanie bardziej praktyczny w przypadku balkonów, gdyż znacznie większa strefa pod nimi jest zacieniona. Można w ich przypadku bez żadnych ustawić ławy, krzesła, czy też fotele ogrodowe. Praktyczność w przypadku takich modeli parasoli wynika z faktu, że można bez żadnych problemów ustawić czaszę takich parasoli w wybranej pozycji.

Takie parasole sprawdzą się również doskonale, aby zacienić na przykład ogrodowy basen. Co jednak najważniejsze nie ma żadnych problemów z wyborem taniego parasola ogrodowego, który wyróżniałby się dobrą jakością wykonania. Parasole takie wykonane są na przykład ze stelaża aluminiowego, oraz z wodoodpornego materiału czaszy. Wybór odpowiedniego parasola ogrodowego nie jest zadaniem łatwym. Dostępne są one w wielu różnych wersjach, różniących się przede wszystkim szczegółami konstrukcyjnymi, oraz jakością wykonania. Może mieć to również bardzo duży wpływ na końcową cenę wybranego rodzaju parasola. Tańsze standardowe parasole ogrodowe są bardzo przystępne cenowo, droższe natomiast są parasole łamane, oraz wiszące, które sprawdza się lepiej na ograniczonej przestrzeni.

Po parasole ogrodowe zapraszamy na www.parasole-ogrodowe.pl!