Baseny ogrodowe – co jest w zestawie?

basen
21 marca, 2016

Baseny ogrodowe – co jest w zestawie?

Często kiedy kupujemy jakiś produkt, lub korzystamy z usług, to kryje się za nimi pełno mikropłatności. Mają one za zadanie zwiększyć całkowity koszt danego zakupy, tak aby klient zorientował się o ty dopiero po wydaniu pieniędzy.

Co dostaniemy w zestawie kupując basen ogrodowy?

basenJest to bardzo sprytny zabieg marketingowy, który jest stosowany praktycznie w każdym przedsiębiorstwie w dzisiejszych czasach.
Jednak czasami jest tak, ze kupując dany produkt, dostajemy wiele rzeczy w zestawie, które są niezbędne do jego poprawnego użytkowania. Wtedy z kolei musimy się upewnić, że wszystko co niezbędne się w nim zawiera, ponieważ w przeciwnym razie będziemy musieli je dokupić. Taki brak niektórych elementów też jest metodą stosowana przez przedsiębiorców w celu ograniczenia ceny produktu. Właśnie dlatego opisze tutaj co powinniśmy mieć w zestawie kupując baseny ogrodowe poliestrowe. Nie trzeba chyba mówić, że powinien się w nim zawierać sam basen ogrodowy. Tego punktu bowiem chyba nikt nie będzie w stanie pominąć. Jednak należy zwrócić uwagę czy znajduje się w zestawie, odpowiednio dobrany skimer i dysze napływowe. Bez tego bowiem nie będziemy w stanie poprawnie użytkować takiego basenu. Oczywiście każdy zestaw powinien w sobie zawierać również filtr z pompą, która ma timer i wyłącznik antyporażeniowy. Baseny ogrodowe bardzo szybko bowiem się zanieczyszczają i taki sprzęt będzie dbał o czystość znajdującej się w nim wody. Dobrze też by było gdybyśmy dostali w pakiecie ręczny odkurzacz dna i kij teleskopowy. Są to bowiem niezbędne akcesoria do tego żeby utrzymać takie baseny kąpielowe w czystości.

Reszta dodatków jest już w sumie tylko miłym prezentem od producenta, który dodatkowo podnosi wartość produktu.