Zastosowanie wąskich grzejników Stelrad

grzejniki płytowe stelrad
1 lipca, 2019

Zastosowanie wąskich grzejników Stelrad

Nowe trendy przy projektowaniu grzejników ściennych udowadniają, że kaloryfery mogą stanowić estetyczny element danego pomieszczenia i dodawać mu szyku i stylu. Dekoracyjne grzejniki nie tylko spełnią doskonalę swą funkcję grzewczą, ale również będą ozdobą przykuwającą wzrok gości i mieszkańców.

Grzejniki cieszące się uznaniem

 grzejniki płytowe stelradNiezwykle atrakcyjnym wyglądem charakteryzują się wąskie grzejniki płytowe, najczęściej w orientacji pionowej. Gładki panel czołowy nadaje im wysmakowanego wyglądu i bardzo efektownie prezentuje się na ścianie. Warto inwestować w markowe urządzenia grzewcze, co daje gwarancję jakości i długowieczności, co jest istotne, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że nie wymieniamy kaloryferów co rok czy co dwa lata. Wyżej wymienione czynniki decydują zapewne, że wąskie grzejniki płytowe Stelrad cieszą się tak dużą popularnością wśród klientów, uznaniem i przywiązaniem do marki użytkowników. Wykonane są ze specjalnie walcowanej na zimno blachy, co zapewnia jej długowieczność i doskonałe właściwości przewodzenia ciepła. Pionowa konstrukcja sprawi, że można go zamontować w niestandardowym miejscu, co nada pomieszczeniu oryginalności.

 grzejniki płytowe stelradZależnie od potrzeb grzewczych podyktowanych rozmiarami pomieszczenia, możemy wybrać modele jednopłytowe, w przypadku mniejszych pomieszczeń, lub dwupłytowe w przypadku większych. Stelrad oferuje swoje grzejniki w kolorze białym, bardzo elegancko prezentujące się na każdej ścianie, jednak na indywidualne życzenie klienta mogą one być pomalowane, za dodatkową opłatą, na dowolny kolor z palety barw oferowanej przez firmę. Wszystkie grzejniki Stelrad są standardowo wyposażone w komplet zamocowań, odpowietrznik i zaślepkę, a jakość wykonania potwierdzona jest przez producenta dziesięcioletnią gwarancją. Wąska konstrukcja grzejnika daje duże możliwości wkomponowania go dowolne miejsce pokoju lub innego pomieszczenie, doskonale sprawdza się również w łazienkach i innych małowymiarowych miejscach. Z reguły wąskie kaloryfery w orientacji pionowej posiadają podłączenie dolno – środkowe, oferowane są również w szerokim wyborze rozmiarów, gdzie możemy dobrać idealne wartości długości i wysokości grzejnika, sprawdzących się w danym pomieszczeniu.

Dzięki nowoczesnej technologii wytwarzania swoich grzejników, produkty Stelrad nie tylko szybko się nagrzewają, ale również błyskawicznie się wychładzają, co w połączeniu z precyzyjnym termostatem pozwala na sprawną regulację pożądanej temperatury. Jeśli więc szukamy grzejników o doskonałych parametrach grzewczych o odważnym i nowoczesnym dizajnie, oferta firmy Stelrad może nam przypaść do gustu.