Odpowiednie serwisowanie okien

naprawa okien
12 maja, 2018

Odpowiednie serwisowanie okien

Jak wiadomo dobrze każdemu z osobna, wszystko ma swój czas. Ten właśnie wcześniej wspomniany czas przychodzi także na naprawę okien. Mimo tego, że są montowane i tworzone z założeniem tego, że będą służyć latami, to i one ulegają degradacji. Oczywiście nie mówimy o całkowitej wymianie okna, a bardziej o naprawach, które mogą przedłużyć jego żywotność nawet o kilka lat.

Jak serwisować okna?

naprawa okienWażnym też elementem w eksploatacji okien jest zadbanie o ich konserwację. Naprawa okien przez odpowiednie serwisy, które się tym zajmują charakteryzuje się bogatym doświadczeniem zawodowym w branży remontowo-budowlanej. Dzięki, temu mamy pewność, że nasze usługi zostaną wykonane dokładnie, a także z pełnym profesjonalizmem. Posiadają wiedzę o specyfice i warunkach użytkowania okien, co pozwala im na odpowiednią naprawę i konserwacje. W skład serwisowania okien zalicza się naprawa i przeróbka, a także renowacja. W swojej ofercie przewidują także naprawę rolet zewnętrznych i wewnętrznych, oraz montaż żaluzji, które obecnie są coraz mnie wykorzystywane. Kojarzą się z dawnymi latami, czasami dzieciństwa. Serwisowi poddają okna drewniane, aluminiowe i PCV. Przed przystąpieniem do naprawy dokonują szczegółowego przeglądu, który obejmuje sprawdzenie stopnia zużycia okuć okiennych.

naprawa okienDrugim krokiem jest kontrola stanu powłok ram i skrzydeł. Ostatnim etapem jest weryfikacja stanu uszczelnień silikonowych, a także pakietów okiennych wraz z uszczelkami. W swoich usługach oferują regulacje okien, a także ich naprawę. Zajmują się wymianą uszczelek, oraz częstym problemem, który się pojawia, czyli naprawa „kręcącej się klamki”. Wymiana uszczelek jako jeden z prostych, ale częstych defektów pojawiających się podczas serwisu okien. Serwisy okien w sowich ofertach proponują także rozszerzone funkcje na które składają się zatrzaski balkonowe, dość często wybierana dodatkowa opcja, czyli okucia antywłamaniowe. Najczęściej serwisowanymi rzeczami jest ciężko pracujący mechanizm i trudności w domykaniu skrzydeł. Coraz mniej zgłaszanych napraw okien dotyczy uszkodzonych elementów okuć, szyb zespolonych. Zdarzają się także wymiany uszkodzonych szyb.

Jeśli oferowane usługi nie spełniają, wymagań klientów serwisy, są w stanie podporządkować się do ich wymagań, jeśli oczywiście nie przerasta to ich kompetencji. Gwarantują najwyższą jakość obsługi, zachowanie umówionych wcześniej terminów, a także korzystanie z nowoczesnego sprzętu, który zapewnia solidną jakość wykonywanych usług połączoną z indywidualnym podejściem do klienta.