Moja hurtownia została okradziona, szukam ogrodzeń panelowych

ogrodzenia panelowe
18 lipca, 2016

Moja hurtownia została okradziona, szukam ogrodzeń panelowych

Od jedenastu lat prowadzę niewielką hurtownie artykułów papierniczych. Przez cały ten czas nie wydarzyło się nic niepokojącego. Firma funkcjonowała spokojnie i bezproblemowo. Niestety w zeszłym miesiącu moja hurtownia została okradziona.

Śląskie ogrodzenia panelowe się nie sprawdziły

ogrodzenia paneloweZdaniem policjantów nie była to robota lokalna, ich zdaniem złodzieje musieli być spoza Tarnowskich Gór aczkolwiek sam nie wiem na jakiej podstawie doszli do takich wniosków. Generalnie moja hurtownia była otoczona przez ogrodzenia panelowe śląsk. Złodzieje rozcięli jeden panel i przejechali ciężarówką pod same drzwi hurtowni. Zabrali niemal wszystko. Szczerze wątpię, żeby podobna sytuacja miała mi się przytrafić drugi raz, ale postanowiłem dmuchać na zimne. Przezorny człowiek dwa razy ubezpieczony. Postanowiłem zmienić ogrodzenia panelowe na inne. Na całym Śląsku najczęściej używa się ogrodzenia betonowe ale trochę się waham. Nie chciałbym, żeby hurtownia tworzyła fortecę. Ma odstraszać złodziei a nie klientów. Z drugiej strony jest to najtańsze rozwiązanie i z całą pewnością bardzo skuteczne. Ogrodzenia betonowe są bardzo trwałe. Zastanawiam się jednak jeszcze nad innym rozwiązanie. Ogrodzenia metalowe najbardziej mi się podobają. Jeśli zakończyć je grotami to będą zarówno dobrym zabezpieczeniem jak również będą się ładnie prezentować na całej ulicy. Niestety są dość drogie i zastanawiam się czy cała ta inwestycja jest tego warta.

Aktualnie i tak mam kłopoty finansowe w związku z całą to kradzieżą. Oba rozwiązania mają ewidentnie sporo zalet. Muszę się jeszcze zastanowić zanim się ostatecznie zdecyduję na jedno z nich.