Jakie meble możemy zamówić u stolarza?

szafa na zamówienie
7 czerwca, 2017

Jakie meble możemy zamówić u stolarza?

Obecnie bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się meble na zamówienie. Coraz więcej osób odchodzi od produkowanego hurtowo wyposażenia meblowego i decyduje się na zakup oryginalnego pod względem wizualnym i przede wszystkim wysoko jakościowego wykonanego u stolarza.

Meble na indywidualne zamówienie

szafa na zamówienieTakie meble będą idealnie dostosowane do naszych potrzeb, a także wymagań stylistycznych, są znacznie bardziej funkcjonalne oraz maksymalnie wykorzystują dostępną przestrzeń. Z racji dużego zainteresowania mamy możliwość zakupu coraz szerszego asortymentu mebli na wymiar. Na dzień dzisiejszy u stolarza możemy zakupić praktycznie całe wyposażenie meblowe niezbędne nam do domu. Największym zainteresowaniem cieszą się kuchnie na wymiar. Pomimo dużego wyboru mebli kuchennych w marketach meblowych, ciężko jest znaleźć zabudowę idealnie wykorzystującą wolne miejsce w kuchni, dlatego coraz więcej inwestorów woli zamówić je u stolarza. Poza tym kuszący dla klientów jest także fakt, że można dostosować je pod względem funkcjonalnym do swoich potrzeb. Wykonane na zamówienie meble kuchenne będą miały idealną liczbę szafek oraz szuflad, tak byśmy mogli w nich pomieścić wszystko co nam niezbędne podczas gotowania.

sofa na zamówienieFirmy oferujące meble na indywidualne zamówienie w Krakowie dysponują również szerokim wyborem pod względem siedzisk. U stolarza możemy zamówić sofy, wersalki, kanapy, narożniki, fotele oraz krzesła, zwykle modele podane są w katalogu, a klient wybiera obicie jakim mają być wykończone meble. Oczywiście jednak firmy zajmujące się sprzedażą wykonanych na zamówienie mebli, przyjmują także zlecenia stworzenia całkowicie nowego mebla według projektu i koncepcji klienta. Jeśli chcemy mieć w domu szafę wnękową bądź zabudowę, zdecydowanie i w tej sprawie powinniśmy udać się do stolarza, zwłaszcza jeśli mieszkamy w budynku o niestandardowych wymiarach ścian jak np. większość kamienic, które charakteryzują się wysokimi pomieszczeniami. W takim przypadku w sklepie meblowym ciężko by było znaleźć produkt odpowiadający naszym potrzebom. Poza tym oczywiście firmy produkujące meble na zamówienie wykonają dla nas standardowe meble jak komody, szafki, stoły, stoliki kawowe itp.

Większość oferowanego przez nie wyposażenia wykonywane jest z drewna, jednak niektóre firmy zajmują się indywidualną produkcją mebli również i z tańszych płyt mdf. Podsumowując stolarzowi możemy zlecić wykonania praktycznie całego wyposażenia meblowego. Oczywiście wybierając taką opcję musimy liczyć się z wyższym kosztem jednak w zamian uzyskujemy meble wysokiej jakości, solidne, o długiej żywotności oraz oczywiście niepowtarzalne.