Firma spedycyjna do przewozu ogrodzeń modułowych

ogrodzenia tymczasowe
7 marca, 2016

Firma spedycyjna do przewozu ogrodzeń modułowych

Kilka lat temu wyemigrowałem na zachód europy z rodzicami, żeby poprawić standard naszego życia, jednak jak wiadomo, życie na emigracji nie jest tym, do czego patriota może się przyzwyczaić.

Firma spedycyjna może przewozić choćby ogrodzenia modułowe

ogrodzenia modułoweStrasznie się męczyłem w tamtym kraju, jednak po skończeniu szkoły podjąłem pracę, jednak pracowałem ciągle z myślą o powrocie do kraju. Odkładałem większość zarobionych pieniędzy właśnie po to, żeby móc otworzyć u nas w naszym kraju interes i móc mieć wpływ, może nie duży, ale jednak na rozwój naszej gospodarki, a nie cudzej, bo jednak tak się ciągle, mimo uciekających lat czułem w tamtym kraju. Mając 25 lat postanowiłem wrócić do Polski. W kraju, w którym byłem pracowałem na różnych stanowiskach. Montowałem płyty drogowe, nadzorowałem w produkcji systemy kominowe a także wykonywałem ogólne roboty ziemne. Robiłem naprawdę różne rzeczy. W ostatniej pracy dorabiałem beton towarowy. Zarobiłem naprawdę sporo pieniędzy i większość mogłem odłożyć przez to, że ciągle mieszkałem z rodzicami. Samochód kupiłem sobie dostateczny – nic drogiego ani szałowego. Po prostu miał jeździć. Wtedy właśnie zdecydowałem, że ja wracam do Polski otworzyć firmę transportową. Rodzice poparli mój pomysł a wręcz dołożyli mi jeszcze pieniędzy. Miałem jednego znajomego, który znał się dość dobrze na tym, tylko jak wiadomo w naszym kraju ciężko odłożyć sobie większy kapitał. Początkowo sam zrobiłem potrzebne prawo jazdy i wszystkie potrzebne dokumenty, żeby samemu jeździć i poznawać tą pracę. Tak postanowiłem spędzić rok. Oczywiście jeździłem w swojej jednoosobowej firmie, swoim własnym ciągnikiem siodłowym. Pierwsze zlecenie jakie dostałem do ogrodzenia modułowe do przewozu z Olsztyna do Berlina. Praca okazał się dość trudna, jednak do przeżycia. W swojej firmie, którą zacząłem rozwijać po roku działalności postanowiłem zakupić 4 tiry i jedną naczepę, żeby móc świadczyć usługi takie jak transport hds. Jak się okazało, rynek mimo wielu firm, które wciąż działały na rynku ciągle był głodny i wchłaniał takie firmy jak nasza.

Po trzech latach mam już 15 ciągników, którymi realizowane są zamówienia po całej europie i dodatkowo po Rosji. Ja mogłem ściągnąć z powrotem całą moją rodzinę do Polski, co dało mi największą satysfakcję.